Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

2 KİŞİ TUTUKLANDI!.

2 KİŞİ TUTUKLANDI!.

Zonguldak`ta demir sopalarla darp edilen 2 çocuk babası maden işçisi hayatını kaybetti.


Zonguldak'ta geçtiğimiz hafta Cumartesi günü evine giderken demir sopalarla darp edilen 2 çocuk babası maden işçisi Özcan Akçay, 11 gündür verdiği yaşam savaşını kaybetti.

Geçtiğimiz günlerde Zonguldak Dilaver Mahallesi Karamanya Camii önünde evine giderken demir sopalarla darp edilen 2 çocuk babası maden işçisi Özcan Akçay, Ç. Y. ve T. D. tarafından demir sopalarla darp edilerek yol kenarına bırakıldı. Olay yerinde ağır yarılı olarak bulunan maden işçisi Özcan Akçay ambulansla Atatürk Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştı.

11 günlük yaşam savaşını kaybetti

Olayın meydana geldiği günden bu yana Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesinde 11 gündür yoğun bakımda tedavi altında olan Özcan Akçay yaşam savaşını kaybetti. Akçay'ın ölümünün ardından ailesi ve mesai arkadaşları büyük üzüntüye boğuldu.

Madenciyi öldürenler cezaevinde

Maden işçisi Özcan Ç'yi darp edip yol kenarına bırakan Ç.Y. ve T.D., emniyetteki sorgularının ardından serbest bırakmıştı. Ardından kamuoyunda oluşan tepkiler üzerine cumhuriyet savcılığı tarafından yeniden gözaltı kararı verilen Ç.Y. ve T.D., sorgularının ardından mahkemeye sevk edildi. Ç.Y. ve T.D., çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın4
şaşkın1
üzgün1
gülücük0
hayran0
Onur K.

24 Haziran 2020 - 23:34

Kamoyu vicdanı gereği tutuklanmışlar? Bu bir lütuf mu? Acaba ne düşünüldü de adamı darp eden şerefsizler salıverildi? Böyle haberler sosyal medyaya düşmese adalet tecelli etmeyecek mi? İlla haber mi olması gerekli? Yok mu yazılı kanunu bunun bir yerlerde kardeşim? Bu kamoyu vicdanı olmasa ne halt edecektik acaba? Salverdikleri o kısa sürede ülkeden kaçsa ne olacak? Ya da o sürede başkalarının canını yaksa ne olacak?

İsimsiz Yorumcu #1

24 Haziran 2020 - 16:06

Ne yaptı da öldüresiye dövüldü? Onu da yazsaydınız ya...

Yorum Yazın