Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

METEOROLOJİ’DEN UYARI ÜSTÜNE UYARI

METEOROLOJİ’DEN UYARI ÜSTÜNE UYARI

Zonguldak İl Basın Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Karadeniz Ereğli, Alaplı, Devrek, Kilimli ve Çaycuma’da meydana gelen asayiş olayları ve olayların meydana gelişine ilişkin aktarılan bilgiler şu şekilde:

MERKEZ İLÇEDE ARAÇTAN HIRSIZLIK
Karaman Beldesinde, 06.11.2015 günü saat 10.45 sıralarında L.A. isimli şahıs müracaata bulunarak kendisine ait 67 AN 575 aracın garajda park halinde bulunduğu esnada araçta takılı vaziyette bulunan let ışıkların yerinden sökülmek suretiyle çalınmış olduğunu beyan etmiştir. Olay yerinde yapılan inceleme ve araştırmada olayın aydınlatılmasına yönelik iz ve emareye rastlanılmamıştır. Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile olay fail ya da faillerinin yakalanması için tahkikata başlanılmıştır.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Kardeşler Köyünde, 06.11.2015 gü bir işçi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre TTK Üzülmez Müessesesi 1. Ocakğının eksi 170 kodunda, meydana gelen tavan çökmesi sırasında, pano ayak üretimi işçisi Mehmet Aksakal (40) yaralandı.

Arkadaşları tarafından kurtarılan Aksakal,kaldırıldığı Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Aksakal’ın vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olduğu tespit edilirken, hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın