Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

100 YILDIR YAPILMAYAN YOLU, BAŞKAN UYSAL YAPTIRDI

100 YILDIR YAPILMAYAN YOLU, BAŞKAN UYSAL YAPTIRDI

Karadeniz Ereğli’nin Kışla, Elmatepe ve Köseler Mahallelerini birbirine bağlayan 100 yıllık İnallı yolu, kilit parke döşenip ulaşıma açıldı.

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, söz konusu yolda Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Erdoğan ve Beledîyle Meclis Üyeleri ile inceleme yaparken kendisine yol için teşekkür eden eski Belediye Meclis Üyesi İsmet Koç, “Kendi dönemimde bu yolu yaptıramadım. Her üç mahalle halkı adına sizlere teşekkür ediyorum.” dedi.

İsmet Koç, “Kışla ile Köseler Mahallesi arasındaki İnallı yolu, çok eski yaklaşık 100 yıllık bir yol. Benim meclis üyeliğim döneminde alternatif yol var diye yaptıramadık. Daha önce dile getirmiştik yine yapmadılar, emisyon asfaltı döktüler, o da dayanmadı.

Sonra Başkanımız Hüseyin Uysal’a söyledik. Allah razı olsun yolu hemen yaptılar. Yapanlardan da yaptıranlardan da teşekkür ediyoruz. Özellikle Başkan beye ve Fen İşleri Müdürlüğü’ne teşekkür ediyorum” diye konuşarak sevincini dile getirdi.

Başkan Uysal da yolun kilit parke ile yapıldığını gerekli alt yapı çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü ifade ederek, “Biz alt yapı ve yollarımıza önem veriyoruz, bu hizmetlerimiz durmadan devam edecektir” dedi.

Öte yandan yaklaşık 300 metre uzunluğundaki bağlantı yolunun kenarlarına da istinat duvarı çekildi.

100 YILDIR YAPILMAYAN YOLU, BAŞKAN UYSAL YAPTIRDI

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo