Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

1 GÜNDE 4 CENAZE !.

1 GÜNDE 4 CENAZE !.

Ereğli`de Bugün Kaybettiklerimiz


Uzunçayır  Mahallesi sakinlerinden; Merhum Yaşar Özdemir ve Merhume Rabia Özdemir’in oğulları; Cumhur Özdemir ve Aynur Korkmaz’ın kardeşleri; Şule Erçel ve Ekin Özdemir’in babaları; Bilgi Özdemir’in eşi Çetin ÖZDEMİR vefat etmiştir.            

 Merhumun cenazesi bugün Cuma Namazına Müteakip Uzunçayır Mahallesi Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Kocaali Mahallesi Mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Merhum Fikri Çoşkun’un eşi; Merhum Sayın İnce Nalbantoğlu ve Mutlu Coşkun’un anneleri Ganime Coşkun vefat etmiştir.         

Merhumenin cenazesi bugün ikindi namazına Müteakip Orta Cami Orhangazi Camiinde cenaze namazı kılındıktan sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında toprağa verilecektir.            

 

Gülüç Erdemyuva sakinlerinden; Fatma Göreci’nin eşi; Huricihan Sertcan,Bilal Göreci ve Hülya Yaz’ın babaları; Nihat Sertcan,Hasan Ayaz ve Pervin Göreci’nin kayınpederleri; Hakan Sertcan,Serkan Sertcan,Dilara Ayaz Bostan,Esma Selen Göreci Palavar,Simay Göreci ve Bartu Ayaz’ın dedeleri Ali GÖRECİ vefat etmiştir   

 Merhumun cenazesi bugün Cuma Namazına Müteakip Gülüç Site Camiinde cenaze namazı kılındıktan sonra Ereğli Şehir Mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Kışla Mahallesi sakinlerinden; Merhum İbrahim Katı’nın oğlu; Kadriye Katı’nın eşi; Eski Belediye Meclis Üyesi İbrahim Akın Katı ile Gülay,Tülay,Serkan ve Elif Katı’nın babaları; Belguzar Demir ,Bayram Katı ve Makbule Demir’in ağabeyleri ;Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın teyzesinin oğlu ; İsmail Katı’nın yeğeni Yaşar KATI vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi bugün Cuma Namazına Müteakip Kışla Mahallesi Camii'nde cenaze namazı kılındıktan sonra Kışla Mezarlığında toprağa verilecektir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
şaşkın2
üzgün2
hayran0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın