Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

1 GÜNDE 2 CAN !.

1 GÜNDE 2 CAN !.

Ereğli`de Korona kaynaklı vefat haberleri peş peşe geliyor. İlçede aynı gün içinde 2, toplamda 28`inci can kaybı yaşandı.


Ereğli’de Korona Virüs aynı gün içinde 2 can aldı.

İlk haber sabah saatlerinde gelmiş,  bir süredir Kdz.Ereğli Devlet Hastanesi’nde tedavi gören ve Ereğli’ye  bağlı Ömerli Mahallesinde ikamet ettiği öğrenilen 78 yaşındaki erkek   hasta hayatını kaybetmiş ve ilçedeki vefat sayısı 27’ye yükselmişti.

İlçe de gün içinde 2’nci, diğer bir değişle 28’inci vefat haberi de öğle saatlerinde geldi. Ereğli Devlet Hastanesinde tedavi gören ve ilçenin Orhanlar mahallesinde ikamet ettiği öğrenilen 67 yaşındaki erkek hasta da hayatını kaybetti.

Ölümü kayıtlara Bulaşıcı hastalık olarak geçen 2 hastada gün içinde  Korona Virüs tedbirleri alınarak toprağa verilecek.

ilçe nüfusuna kayıtlı olup  Korona Virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı son 57 günde 24’e, sürecin başından bu yana geçen sürede ise 28’e yükseldi.

SON DAKİKA : 3 VEFAT HABERİ GELDİ

Ereğli Anadolu Hastanesinde tedavi gören Ereğli Başören Köyü Muhtarı 63 yaşındaki Azmi Gönültaş'ın ölümü de kayıtlara bulaşıcı hastalık olarak geçti.

Ereğli'de ilçe nüfusuna kayıtlı olup  Korona Virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı son 57 günde 25’e, sürecin başından bu yana geçen sürede ise 29’a yükseldi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın2
üzgün2
gülücük1
hayran0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın