Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

1 BELDE 3 KÖYDEN ACI HABER !.

1 BELDE 3 KÖYDEN ACI HABER !.

Ereğli`de Bugün Kaybettiklerimiz


Gülüç Beldesi Erdemyuva sakinlerinden; Emine Sezer’in eşi; Reşat Sezer, Melek Aksoy, Şerife Yaman, ve Dilek Sağ’ın babaları; Gülseren Sezer, Ersin Aksoy, Hakmet Yaman ve İbrahim Sağ’ın kayınpederleri; Furkan ve Doğukan Sezer, Murat  ve Semih Can Yaman, Eda ve Fatih Aksoy İle Sena  Efe Sağ’ın dedeleri;  Erdemir Tevsiat eski formenlerinden emekli  İzzet SEZER vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi Saat 11:00’de Gülüç Erdem yuvadaki evinin önünde helallik alındıktan sonra öğle namazına müteakip Işıklı Köyü camiinde kılınacak cenaze namazının ardından köy mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Bayat Köyü sakinlerinden;  merhum İbrahim Yenişen İle Fatma Yenişen’in Oğulları; İsmail,Cevat, Kenan,Kemal, Mustafa, Hasan, ve Şükran’ın babaları; merhum Halil Yenişen’in ağabeyi; merhume Yaşar Yenişen’in eşi İsmail YENİŞEN vefat etmiştir.               

Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Bayat Köyü camiinde kılınacak cenaze namazının ardından köy mezarlığında toprağa verilecektir.

Merhum için Saat 11:00 de Murtaza Mahallesi 6 No lu Bayır sokaktaki  evinin önünde helallik alınacaktır.

 

Tepeören köyü eşrafından; Hasan, Recep, Münevver, Gülseren, Havva, Nurseren, Gülden ve Emine’nin babaları; merhume Halime Erdoğmuş’un eşi;  Armutcuk T.T.K’dan emekli Muharrem ERDOĞMUŞ vefat Etmiştir.  

Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Tepeören Köyü camiinde cenaze namazı kılındıktan sonra Köy Aile Mezarlığında toprağa verilecektir.

Cenazeye katılmak isteyenler için Saat 12:00’de Eski Terminal Arkası Dürümcü önünden araç kaldırılacaktır.

 

Çaylıoğlu Asarlı Köyü sakinlerinden; Eyüp Durgut’un eşi; Murat ve Şanver Durgut’un anneleri; Ferhat, Ferdi Ve Erdi ‘nin babaanneleri Döndü DURGUT vefat etmiştir.   

Merhumenin cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çaylıoğlu Asarlı Köyünde toprağa verilecektir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük8
üzgün2
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın