ÇAKIR: YOL SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ

ÇAKIR: YOL SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ

" "

ZONGULDAK
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, yol sorunlarını çözeceklerini bildirdi.
Çakır, parti teşkilatından yapılan yazılı açıklamaya göre, “Yalı Boyu Köyleri” olarak bilinen Üçköy, Bayat, Sücüllü, Tepeören ve Elmacı köylerine gitti.
Çakır, incelemeleri sonrası yaptığı değerlendirmede, Üçköy Köyü girişindeki kavşak sorununu, yapılacak altgeçit ile çözüleceğini söyledi. Sorunların çözümlerinde Ankara çalışmalarına ağırlık vereceğini belirten Çakır, şöyle dedi:
“Üçköy’ün hemzemin geçidi, Bayat’ın yapımına başlanan hemzemin geçidi, Elmacı’da dönüş mesafesinin genişletilmesi çalışmalarını yerinde değerlendirdik. Tepeören köyümüzün de dönüş ile ilgili sıkıntısı vardı, Elmacı’nın dönüş mesafesinin 400 metre aşağısına kavşak konulması suretiyle bu sorun da çözülmüş oldu. Önümüzdeki hafta Milletvekilimiz Sayın Faruk Çaturoğlu ile birlikte Karayolları Bölge Müdürümüzü Ereğli’ye davet edeceğiz, köylerimizde yapılması gereken çalışmalarla ilgili son kararları Muhtarlarımızın da talepleri doğrultusunda birlikte vereceğiz. Ereğli-Zonguldak yolunun bu sene bitecek olmasıyla birlikte Zonguldak yolu üzerinde bulunan köylerimizin giriş-çıkış yol sorunlarını da çözmüş olacağız.”

Yorumlar

Yorum Yazın

İlginizi Çekebilir

CHP’den tepki var!

Ocakcı, yazılı açıklamasında, Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce Orta Cami ve Kaneriağzı mevkisinde dün başlatılan ‘...