KABAN’DAN VEDA ZİYARETİ

KABAN’DAN VEDA ZİYARETİ

" Zonguldak Valisi Ali Kaban’a tevcih edilen Hizmet Ödülü takdim edildi. "

ZONGULDAK

Malatya Valiliğine atanan Zonguldak Valisi Ali Kaban’ın, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer’e veda ziyaretinde bulunduğu bildirildi. Vali Kaban, ziyarette yaptığı konuşmada, görevi süresince üniversite ile uyum içerisinde başarılı çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyledi. Üniversitenin, Zonguldak için çok büyük bir değer olduğunu ifade eden Kaban, şöyle dedi:
“Göstermiş olduğunuz başarılı çalışmalar için sizlere şükranlarımı sunuyorum. Görevde olduğum süre boyunca üniversitemizle birlikte Türkiye’de ilk olan çok güzel projeler gerçekleştirdik. Sayın Rektörümüz, bilimsel çalışmalarla yetinmeyip Zonguldak için pek çok çalışma ve yatırım gerçekleştirdi. İlimiz adına yaptığınız işlerden dolayı size şükranlarımızı sunuyorum.”
ÖDÜL VERİLDİ
Rektör Özer ise Vali Kaban’a Zonguldak ve Bülent Ecevit Üniversitesi için ortaya koyduğu çalışmalardan ve verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Kaban’a, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Haluk Güven, Prof. Dr. K. Varım Numanoğlu ve Prof. Dr. Ş. Hakan Kutoğlu’nun yer aldığı ziyarette BEÜ Senatosunun toplantısında, üniversite Senatosu tarafından Hizmet Ödülü takdim edildi.

Yorumlar

Yorum Yazın

İlginizi Çekebilir

CHP’den tepki var!

Ocakcı, yazılı açıklamasında, Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce Orta Cami ve Kaneriağzı mevkisinde dün başlatılan ‘...