HEM UYUŞTURUCULAR HEM DE BYLOCKCULAR…

HEM UYUŞTURUCULAR HEM DE BYLOCKCULAR…

" Düzce polisi, yasadışı örgütlere karşı iki ayrı operasyon gerçekleştirdi. 8 Bylock kullanıcısı gözaltına alındı… Diğer operasyonda da torbacılar yakalandı… "

DÜZCE

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin ısrarlı takibi sonrasında uyuşturucu sattığı iddia edilen 8 kişi gözaltına alındı.
Edinilen bilgilere göre, güvenlik güçleri, ilçelerde uyuşturucu madde kullandıkları ve sattıkları iddia edilen R.A, F.Ö, A.G, U.D, Ö.Ç, E.K, M.A ve V.H isimli şahısları takibe aldı. Teknik ve fiziki takibin ardından şahıslar düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen şahısların sorgusunun devam ettiği öğrenildi.

BYLOCKCULAR YAKALANDI
Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından devam FETÖ soruşturmaları kapsamında, Düzce’de örgütün gizli haberleşme sistemi olduğu iddia edilen Bylock kullanıcısı 8 kişi gözaltına alındı. Başsavcılık talimatı ile Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından şahısların evlerine düzenlenen operasyonla gözaltına alınan 8 kişinin bazı belge ve elektronik cihazlarına da el konuldu. İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen şahısların sorgularına devam ediliyor.

Yorumlar

Yorum Yazın

İlginizi Çekebilir

İŞTE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

EREĞLİ 25 Haziran Pazar başlayacak Ramazan Bayramı’nın birinci gününe ilişkin belirlenen bayraml...