BAŞKAN ORMAN, İFTARA KATILDI

BAŞKAN ORMAN, İFTARA KATILDI

" "

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine gelen Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, ilçesindeki Beşiktaş Taraftarlar Derneği’nce gerçekleştirilen iftar programına katıldı.
Orman, Gülüç beldede bulunan Büyük Anadolu Ereğli Otel’de düzenlenen programda yaptığı konuşmada, zor günlerden geldiklerini söyledi. Taraftarın, yaklaşan Kadir Gecesi’ni tebrik eden Orman, “çok zor günlerden geldik. Önümüzdeki senelerde de hep beraber mutlu günler yaşayalım. Bu mutluluğumuzu Beşiktaş asaletiyle, zarafetiyle yaşayalım. Çok fazla lafı uzatmak istemiyorum. Çok teşekkür ediyorum. İki gün sonra Kadir Gecesi’dir. Bir hafta sonra da pazar günü bayramımız var. Hayırlı bayramlar olsun. Allah tekrarını nasip etsin. İyi günlerimizi görmeyi nasip etsin" diye konuştu.

KISA SÜRE İZDİHAM!
Öte yandan, programa getirilen Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu'nda şampiyonluk kupası, taraftarlarla buluşturuldu. Bu duru, taraftarlar arasında kısa süreli izdiham yaşattı.
Şampiyonluk kupası ile fotoğraf çektirmek isteyen taraftarlar adeta birbirleriyle yarıştı. Gecede Başkan Fikret Orman taraftarlarla fotoğraf çektirdi.

Yorumlar

Yorum Yazın

İlginizi Çekebilir

İŞTE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

EREĞLİ 25 Haziran Pazar başlayacak Ramazan Bayramı’nın birinci gününe ilişkin belirlenen bayraml...