KAYITLAR BAŞLADI

KAYITLAR BAŞLADI

" "

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesindeki kısa adı ESEM olan Ereğli Satranç Eğitim Merkezi’nce başlatılan “yaz kampı” kayıtlarının sürdüğü, yeni dönem kurs kayıtlarının da başladığı bildirildi.
Merkezi Ereğli’de şubesi ise Alaplı’da bulunan ESEM’in kurucusu Nalan Özdemir, Ereğli FM’e açıklamasında, satranç sporuna katkıda bulunmayı sürdürdüklerini söyledi. Yaz kampına kayıt olan öğrencilere, kurs bitiminde, sertifika yanı sıra çeşitli hediyelerin verileceğini ifade eden Özdemir, şöyle dedi:
“Bu yıl, sporcularımızla birlikte 15 turnuvaya katılmış büyük başarılar kazanmış olmanın yanı sıra güzel anılar biriktirdik. Satranç sporunun eğitim ve sosyal anlamda tüm getirilerini gurur ve onurla yaşadık. Satranç sevenlere 2017-2018 eğitim dönemi kayıtlarımız başladığının müjdesini vermekten mutluluk duyuyorum.”

YAZ MEVSİMİNİ DEĞERLENDİRMENİN EN İYİ YOLU
Özdemir ayrıca, 12-22 Haziran 2017 tarihlerinde yapılacak olan Yaz Kampı Dönemi kayıtlarının devam ettiğini ifade ederek, şu sözlerle konuştu:
“2016-2017 Eğitim yılının bitişi itibariyle; ders yükü hafifleyecek olan sporcu öğrencilerimizin, satranç gelişimine katkıda bulunmak ve turnuvalara daha iyi hazırlanmaları açısından yoğunlaştırılmış bir program düzenlenmektedir. 12-22 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılacak olan yaz kampı kayıtlarımız başlamıştır. Ereğli Satranç Eğitim Merkezi eğitmenleri tarafından, eğitim merkezimizde uygulanacak olan bu program anaokulu, başlangıç, orta ve ileri seviye de olmak üzere 4 gruptan oluşacaktır. Sınıflarımız minimum 4 kişi maksimum 10 kişilik olacaktır. Seviye tespitleri kayıt esnasında yapılacaktır. Program sonunda öğrencilerimize ESEM yaz kampı sertifikası ve başarılarına göre çeşitli hediye ve ödüller verilecektir.”
Öte yandan, yeni dönem kayıtlara ilişkin detaylı bilgi edinmek isteyenlerin 0372 333 00 87- 0530 406 85 20 numaralı telefonları aramaları istendi.

Yorumlar

Yorum Yazın

İlginizi Çekebilir

TEM Otoyolunda Feci Kaza: 3 Ölü, 1 Yaralı

TEM otoyolu Düzce kesiminde meydana gelen trafik kazasında 3 kiş...