Taç Tarım Ereğli Şubesi Açıldı !..

Taç Tarım Ereğli Şubesi Açıldı !..

" - Taç Tarım Ereğli Şubesi Açıldı "

Kdz.Ereğli’de işadamı İsmail Günay, Taç Tarım’ın şubesini Ereylin AVM’nin alt girişinde hizmete açtı.

Kdz.Ereğli’de işadamı İsmail Günay, Düzce Merkezli Taç Tarım’ın şubesini  ilçede faaliyet gösteren Ereylin AVM’nin alt girişinde hizmete açtı.

26 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilen açılış törenine; Kdz.Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay, Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yaşar Tetiker, TSO Başkan Yardımcısı Sertan Yalçın, siyasi parti temsilcileri, bölge işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış öncesinde Mehteran takımının çaldığı marşlar beğeni ile dinlendi. Günay, açılışta yaptığı konuşmasında; tamamen doğal tarım ürünleri ile et ürünlerini ilçe halkının satışına sunmanın mutluluğunu yaşadığını söyleyerek, vatandaşın mağazada hepsi doğal olan manda yoğurdu, sucuk, bal, pekmez, tereyağı, köy tavuğu, köy peyniri, ev tarhanası, turşu gibi daha birçok ürünü bulabileceğini ve güvenle tüketebileceğini belirtti.

Konuşmanın ardından açılış kurdelesini Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay, TSO Başkanı Yaşar Tetiker ve yatırımcı İsmail Günay birlikte kestiler. Daha sonra açılışa katılan davetliler mağazayı gezerek ürünlerden tattılar.

Yorumlar

Yorum Yazın

İlginizi Çekebilir

TEM Otoyolunda Feci Kaza: 3 Ölü, 1 Yaralı

TEM otoyolu Düzce kesiminde meydana gelen trafik kazasında 3 kiş...