EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

" - EREĞLİ`DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ "

CENAZE İLANI

İLÇEMİZ PAZARYERİ ESKİ ESNAFLARINDAN MARAŞLI TUFAN GÜLAY’IN EŞİ,SEHER,AHMET VE AYDIN GÜLAY’IN ANNELERİ,DUYGU VE MERAL GÜLAY’IN KAYINVALİDESİ,BERFİN,AYŞEBEREN,YUSUF KAAN VE UMUT TUFAN’IN BABAANNELERİ,FATMA GÜLAY VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALİ MOLLA CAMİİNDE CENAZE NAMAZINDAN SONRA BAĞLIK MAHALLESİ ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

---

KADITARLASI SAKİNLERİNDEN MERHUM ABDURRAHMAN YÜKSEL,MİTHAT YÜKSEL,MERHUM ÜMMÜHAN YÜKSEL VE HAFIZ SADULLAH YÜKSEL’İN KARDEŞLERİ,MUSTAFA VE NEBİYE KONAK,ŞAHESTE VE MEHMET YÜKSEL,KEMAL VE REFİKA AKMAN,HAMDİ VE VAHİDE SÜR’ÜN ENİŞTELERİ,LEVENT YÜKSEL VE BÜLENT YÜKSEL’İN BABALARI,EMİNE SAMİME YÜKSEL’İN EŞİ,İSKELE CAMİİ,ALİ MOLLA CAMİİ VE ÇARMIKLI CAMİİ MÜEZZİNLERİNDEN ALMANYA’DAN EMEKLİ HAFIZ MUHAMMET YÜKSEL VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KADITARLASI CAMİİNDE KILNACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KESTANECİ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

---

YURDANUR BOZKURT’UN EŞİ,TAHİR,HASAN, ARİFBOZKURT’ UN KARDEŞİ, SİNEM, SİBEL, ERTAN BOZKURT’ UN BABALARI, SERKAN, OKAN, SERTAN BOZKURT’UN AMCALARI SELAHATTİN BOZKURT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZE BUGÜN YAZIÖREN KÖYÜCAMİİNDE KILINACAKÖĞLE NAMAZINA MÜTAKİP KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ DUYURULUR.

---

 

SARIKOKMAZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ŞERİFE VE MEHMET DEMİRCİ’ NİN OĞLU, HANDE, GÖZDE VE EMRE DEMİRCİ’ NİN BABALARI, FATOŞ DEMİRCİ’NİN EŞİ, ERDEMİR ÇELİKHANE MÜDÜRLÜĞÜNDEN EMEKLİ SEBAHATTİN DEMİRCİ VEFAT ETMİŞTİR. 

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN BOZHANE CAMİİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTAKİP ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.

---

SARIKOKMAZ SAKİNLERİNDEN MERHUM SAFİNE KARAARSLAN VE RIZA KARAARSLAN’ IN KIZI, MEHMET KARAARSLAN’IN TORUNU, HALİL VE HATİCE SALÇIK’ IN YEĞENLERİ, DİLEK KARAARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN SARIKOKMAZ HACI HASAN CAMİİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTAKİP SARIKOKMAZ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.

Yorumlar

Yorum Yazın

İlginizi Çekebilir

TEM Otoyolunda Feci Kaza: 3 Ölü, 1 Yaralı

TEM otoyolu Düzce kesiminde meydana gelen trafik kazasında 3 kiş...