RESMİ AÇILIŞ YAPILDI !..

RESMİ AÇILIŞ YAPILDI !..

" - Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odasının yeni hizmet binasının resmi açılışı yapıldı. "

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odasının yeni hizmet binasının resmi açılışı yapıldı.


Yeni hizmet binasının açılışına Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun, Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, siyasi parti İlçe yöneticileri, bir çok sivil toplum kuruluşunun başkanları ve yöneticileri, Oda yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile davetliler katıldı.

Resmi açılış öncesinde konuşan Alaplı Esnaf Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, esnafa yakışan bir oda kazandırdıklarını belirterek, verdiği sözü de tutmanın mutluluğu içerisinde olduğunu dile getirdi. Gelgeç, emeği geçen ve katkı sunanlara teşekkür etti. Gelgeç," Bizde yönetim kurulumuzla yaptığımız istişareler sonucunda odamıza ve esnafımıza bu sıkıntıdan kurtarmak için bir araya geldik ve odamıza bir yere geçtik. Bu karar doğrultusunda İlçe merkezinde bir yer aldık ve odamıza taşındık" dedi.
Konuşmaların ardından yeni hizmet binasının açılış kurdelesi kesildi. Açılışın ardından davetliler Açılış çerçevesinde davetlilere ikramlarda bulunuldu.

Yorumlar

Yorum Yazın

İlginizi Çekebilir

İŞTE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

EREĞLİ 25 Haziran Pazar başlayacak Ramazan Bayramı’nın birinci gününe ilişkin belirlenen bayraml...