Belediye İşçisine Müjde !..

Belediye İşçisine Müjde !..

" Belediye işçisine banka promosyonu müjdesi.. "

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, işçi ve memurların banka promosyonu ihalesinin sonuçlandığını belirterek; “İşçi, memur ve sözleşmeli personelimize ihaleyi kazanan banka tarafından 15 Mayıs 2017 tarihinde 2 bin 24 TL banka promosyonu ödemesi yapılacaktır. Çalışanlarımız ve aileleri güle güle harcasınlar” dedi.

Kdz.Ereğli Belediyesinde çalışan işçi, memur ve sözleşmeli 326 personel için çıkılan maaş promosyon ihalesi bugün gerçekleştirildi.

Kdz.Ereğli Belediyesinde yapılan maaş promosyon ihalesine ilçedeki 10 bankanın yetkilisi katıldı.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ihale sonucunda bölgedeki kurum ve kuruluşlar arasında en yüksek teklifin sağlandığını belirterek; “İhale komisyonu tarafından yapılan açık arttırma sonucunda en yüksek teklifi veren Vakıflar bankası ihaleyi kazanmıştır. Memur, işçi ve sözleşmeli 326 personelimize 15 Mayıs 2017 tarihinde her birinin hesaplarına 2 bin 24 TL banka promosyonu ödemesi yapılacaktır” dedi.

Başkan Uysal, promosyon ihalesine katılan bankalara göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederek; “Tüm personelimize hayırlı uğurlu olsun, çalışanlarımız ve aileleri güle güle harcasınlar” dedi.

Yorumlar

Yorum Yazın

İlginizi Çekebilir

SRC Sınavları Artık Ereğli’de Yapılacak !.

Karayolu trafik kanunu ve taşıma kanunu çerçevesinde ticari taşıt kullanı...