DJ'lerimiz

Gülçin Acaroğlu, 21 Mayıs 1991 yılında Düzce'de doğdu.Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı'ndan mezun olan Acaroğlu, Ereğli FM'de ilk radyoculuk deneyimini yaşıyor.

 

 

Gülçin ACAROĞLU DEMİR

gulcin@ereglifm.com.tr

Yusuf Zobar, 1979 yılında Akçakoca´da doğdu.1996 yılında o günkü adıyla Tunç FM-TV´de başladığı yayıncılık hayatına 1997 yılından itibaren Ereğli´de devam eden Zobar, Yerel televizyonlarda aralıksız 17 yıl Haber Muhabirliği ve Haber Müdürlüğü görevi yaptı. 9 Mayıs tarihi itibariyle Ereğli FM Haber Merkezi Yönetmenliğine getirilen Zobar,Hafta içi her sabah ´Yeni bir gün´ adlı programı ile dinleyicisi ile buluşuyor.

 

Yusuf ZOBAR

yusufzobar@ereglifm.com.tr

1974 yılında Kdz. Ereğli´de doğan İlknur Turt Kanca, Özel radyoların yeni açıldığı döneme denk gelen (1993) yılında tamamen ziyaret amaçlı gittiği bir radyoda başlayan Radyo-Televizyonculuk hayatını bugüne dek aralıksız olarak sürdürdü. Selçuk Üniversitesi´nde Radyo-Televizyon eğitimi de alan Turt Kanca, 1 Nisan 2011 tarihinde Ereğli FM Genel Müdürlüğüne getirildi. Evli ve 1 çocuk annesi olan Turt Kanca, Cumartesi günleri saat 12–00-14:00 arası ´Cumartesi Sefası´ programıyla dinleyicileriyle buluşuyor.

İlknur TURT KANCA

[email protected]